Serinleten Yaz Kontrolleriyle Yanında Ford Var

Serinleten Yaz Kontrolleriyle Yanında Ford Var

Yaz sıcakları Ford ayrıcalıklarıyla geliyor! Aracınızı yaza hazırlamak için Ford Yetkili Servisi'ne gelin, avantajlı yaz kontrolleriyle her yola güvenle ve keyifle çıkın.


Ücretsiz Yaz Kontrolü

Ford yetkili servislerine gelin, ücretsiz yaz kontrolleriyle yaza hazırlıklı girin.

Dördüncü Lastiğiniz Ford’dan

Ford yetkili servislerinde Continental, Michelin ve Pirelli marka lastiklere özel 4 al 3 öde fırsatı sizi bekliyor.

Klimanız Verimli Çalışsın

Sıcak havalarda klimanız hep tam verimli çalışsın diye ücretsiz klima kaçak kontrolü ve 499 TL’ye klima gazı dolumu Ford yetkili servislerinde.

Polen Filtrelerinde İndirim

Polen filtreleri Ford yetkili servislerinde %25 indirimli.

Yapı Kredi Üye İşyerlerinde Vade Farksız Taksit Avantaji

Yapı Kredi üye işyeri olan Ford yetkili servislerinde yapılacak işlemlerde, Yapı Kredi tarafından vade farksız 8 taksit avantajı sunuluyor.


Kampanya, 24 Nisan - 31 Temmuz 2023 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Ford Yetkili Servislerinde geçerli olup Ford Trucks hariç tüm perakende binek, orta ve hafif ticari araçları kapsamaktadır. Polen filtresinde %25 indirim kampanyası, sisteme tanımlı polen filtrelerinde geçerlidir. Belirtilen KDV dahil 499 TL’lik klima gazı dolumu R134A klima gazlarında geçerlidir. Transit split tipi klimalarda geçerli değildir.

Lastik kampanyası, binek ve ticari tüm araçlarda tüm ebatları kapsamaktadır. Continental ve Michelin marka lastiklerde yaz, kış ve dört mevsim lastiklerde, Pirelli marka lastiklerde ise yaz ve dört mevsim lastiklerde geçerlidir. Tüm kampanyalar için kampanya süresince araç başına 1 kez indirim verilebilir ve stoklarla sınırlıdır.

Uygulanacak kampanyalar indirim tavsiyesi niteliğindedir ve diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Yetkili servisler tarafından ek indirim ve sair fayda hakkı saklıdır. Ford Otomotiv San A.Ş., kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Vade farksız 8 taksit uygulaması, kampanyaya katılan World üye iş yeri Ford Yetkili Servislerinde geçerlidir. Üye iş yeri tarafından en az 3 taksit yapılması durumunda, Yapı Kredi tarafından +5 ilave taksit uygulanacaktır.